Skillers Zilver – Goud – Diamant (7-12 jaar)

De juiste keuze voor jouw Skiller.

Is jouw Skiller een sportbeest en wil het persoonlijke trainingen op maat, of staat plezier en contact met anderen voorop en kom je graag verschillende sporten beoefenen? PIT STOP biedt voor iedereen een geschikt aanbod! Je kan als ouder er bovendien voor kiezen om je kind met vrienden te laten skillen (KIDS) of om samen actief te genieten van een quality-time moment in het ouder-kind concept (FAMILY).

Ontdek alles over onze concepten!
Skillers SPORTS (keuze KIDS / FAMILY concept)

Wekelijks non-competitieve interactieve sportsessies van 1 uur. Het maakt elke Skiller fitter! Een brede 360° sportontwikkeling met uitdagingen op maat en uitnodigende oefeningen met ballen, kegels, hoepels, ballonnen en daar bovenop reeds sportspecifieke vaardigheden. Het is het leukste sportmoment van de week waar je verschillende sporten ontdekt in 1 seizoen!

Skillers Sports (KIDS concept en/of FAMILY concept)

De totaalontwikkeling van elke sporter staat steeds centraal, maar we zetten eveneens de stap naar sportgeoriënteerde skills. Jouw Skiller ontdekt verschillende sportdisciplines zoals Multi SkillZ hockey, Multi SkillZ foot, Multi SkillZ basket, Multi SkillZ tennis, Multi SkillZ gym, Multi SkillZ padel, … zonder op techniek en tactiek te focussen of naar competitie toe te werken. Ideaal voor kinderen die het nog niet zo goed weten wat ze willen doen van sport of geen competitie willen, maar ook voor kinderen die naast hun gekozen sport graag breed motorisch blijven sporten om een complete atleet te worden.

Wil je kind verschillende sporten beoefenen in 1 seizoen? Kies dan voor SKILLERS SPORTS!

Skillers Training (op vraag – persoonlijke training)

Breed ontwikkelen en specialiseren vullen elkaar perfect aan. Onze ‘SkillZ Training’-sessies zijn een moment om op een interactieve verrassende manier jezelf als complete sporter te vormen. Blijf als gemotiveerde sporter veelzijdig trainen om je volledig potentieel aan te spreken: fysiek én mentaal.

Is jouw kind competitief ingesteld of een sporter die reeds zijn favoriete sport heeft uitgekozen? Ontdek dan onze Training en vraag een persoonlijke training sessie aan via [email protected] !
We werken eveneens samen met aalsterse sportclubs voor specialisatietrainingen.

Versterken

Skiller Zilver (2019 - 2018)

  • SKILLERS 7-8 jaar
  • September tot mei (niet tijdens de schoolvakanties)
  • Sports: Woensdag en/of zondag
  • Sportcomplex Schotte
    grote zaal
  • Keuze KIDS sessie (met vrienden) / FAMILY sessie (ouder/kind)
  • Groep van 12 skillers
  • Club T-shirt, sportshort, propere sportschoenen, water
Ik schrijf me in

Grenzen verleggen

Skillers Goud (2017 - 2016)

  • SKILLERS 9-10 jaar
  • September tot mei (niet tijdens de schoolvakanties)
  • Sportcomplex Schotte
    grote zaal
  • Sports: woensdag of zondag
  • Groep van 12 skillers
  • KIDS sessie woe, zon vm (met vrienden)/ FAMILY sessie zon (ouder/kind)
  • Club T-shirt, sportshort, propere sportschoenen, flesje water
Ik schrijf me in

Efficienter zijn

Skiller Diamant (2015) & Youngster (vanaf 2014)

  • SKILLERS 11-12 jaar
  • September tot mei (niet tijdens de schoolvakanties)
  • Sportcomplex Schotte
    grote zaal
  • SkillZ & Games: Donderdagavond
  • Beurtenkaart voor het gezin
  • Groep van 12 skillers
  • Club T-shirt, sportshort, propere sportschoenen, flesje water
Ik schrijf me in

Zin in meer?

Ontdek meer avonturen voor jouw Skiller!